اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

محصولات وربانا بر حسب ابعاد محصول، حجم سفارش و مقصد مشتری با روش های پست پیشتاز، تیپاکس، باربری و یا ارسال مستقیم ارسال می شود. در سبد خرید روش های ارسال موجود برای محصولات سبد به شما نشان داده می شود. شما میتوانید قبل از ثبت سفارش برای اطلاع از روش ارسال محصول مدنظر شما از طریق شماره تماس های ۰۲۱۹۱۶۹۳۴۱۹ و ۰۹۹۶۱۵۳۵۰۰۲ با ما در ارتباط باشید.

محصولات کوچکتر مثل میز تحریر، سطل های زباله و .. آماده ارسال بوده و بعد از ثبت سفارش مشتری ارسال می شوند. ولی محصولات با ابعاد بزرگ تر و قابلیت سفارشی سازی زمان آماده سازی ۲ تا ۷ روز کاری دارند. شما میتوانید قبل از ثبت سفارش برای اطلاع از زمان تحویل محصول مدنظر شما از طریق شماره تماس های ۰۲۱۹۱۶۹۳۴۱۹ و ۰۹۹۶۱۵۳۵۰۰۲ با ما در ارتباط باشید.

همه محصولات سایت دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا هستند. اما محصولاتی که صفحه آن ها در قسمت ویژگی ها گارانتی مشخصی نوشته شده است، علاوه بر گارانتی گفته شده دارای گارانتی مدت دار به شرح گفته شده در صفحه محصول می باشند.

برای محصولاتی که برند آن ها در صفحه محصول “وربانا” ذکر شده است، اگر در طول دوره گارانتی نیاز به مشاوره و استفاده وجود داشته باشد، تیم پشتیبانی و فنی وربانا پاسخگوی شما هستند.

اما محصولاتی که دارای برندی جدای از نام تجاری “وربانا” هستند، مسئولیت پشتیبانی گارانتی گفته شده با شرکت تولید کننده محصول می باشد. طبیعی است تیم پشتیبانی وربانا در طی پروسه دریافت گارانتی مشاور و راهنمای مشتری عزیز می باشد.

در وبسایت وربانا شما میتوانید بعد از انتخاب محصولات از درگاه پرداخت امن سِپ(سامان کیش) استفاده کنید و یا برای پرداخت خود روش کارت به کارت را انتخاب کنید. برای سفارش های بالای ۵ میلیون میتوانید از طریق پیام در شبکه های اجتماعی پیش فاکتور دریافت کرده و ۵۰ درصد مبلغ فاکتور را به عنوان بیعانه پرداخت کنید. بعد از آماده شدن سفارش و تحویل، مانده وجه را تسویه میکنید.

در بیشتر محصولات فروشگاه این امکان وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس تلفنی با شماره های ۰۲۱۹۱۶۹۳۴۱۹ و ۰۹۹۶۱۵۳۵۰۰۲ و یا چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

در صورتی که سوال شما در بین سوالات گفته شده در بالا نیست می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره های ۰۲۱۹۱۶۹۳۴۱۹ و ۰۹۹۶۱۵۳۵۰۰۲  و یا شبکه های اجتماعی با شماره ۰۹۹۶۱۵۳۵۰۰۲ با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید.