دسته‌بندی نشده

۵ ویژگی میز مطالعه کتابخانه که باید به آن توجه کرد؟!

5 ویژگی میز مطالعه کتابخانه

میز مطالعه کتابخانه، محصولی است که هم جهت استفاده در کتابخانه های عمومی و هم در مصرف شخصی کاربرد دارد. در این مقاله به بیان ۵ ویژگی میز مطالعه کتابخانه که هنگام خرید باید به آن ها توجه کرد میپردازیم.

ابعاد یک میز مطالعه باید متناسب با جثه فرد بوده و همچنین جنس محکم و تحمل وزن بالایی داشته باشد(۱). همچنین رنگ آن زیبا و آرامش بخش باشد(۲).

همیشه در کنار میز، صندلی هم مورد نیاز است. یک میز مناسب باید امکان خرید صندلی ست نیز داشته باشد(۳).

نکته مهم دیگر در میز مطالعه که قرار است در کتابخانه استفاده شود این است که انواع مدل های تک نفره، دو نفره، چهارنفره و مدل های بی مانع امکان تولید داشته باشد چرا که در کتابخانه های بزرگ ممکن است برای هر بخش مدل متفاوتی مد نظر باشد(۴).

مسئله بسیار مهم دیگر خرید از یک جای معتبر است که در آینده نیز در صورت نیاز به خرید مجدد به شما خدمات رسانی داشته باشد(۵).

در این مقاله به شرح ۵ مسئله گفته شده در بالا میپردازیم.

میز مطالعه مانع دار چیست؟

۵ ویژگی میز مطالعه کتابخانه که توجه به آن ها هنگام خرید موجب می شود خرید بهتری را تجربه کنیم:

  1. ابعاد متناسب، استحکام و تحمل وزن بالای میز
  2. رنگ با کیفیت و زیبای میز
  3. امکان ست کردن صندلی مناسب
  4. تنوع در تولید مدل های مختلف تک نفره، دونفره و  …
  5. خرید از یک فروشنده معتبر

اولین مورد از ۵ ویژگی میز مطالعه کتابخانه که باید به آن توجه کرد شاید مهم ترین آن هم است، استحکام و ابعاد مناسب میز است. یک میز مطالعه مانع دار خوب باید ابعاد مناسبی نیز متناسب با سن فرد استفاده کننده داشته باشد. معمولا این میز ها برای رده سنی نوجوانان به بالا استفاده می شود. یک محصول مناسب باید دارای ارتفاع استانداردی از زمین، فضای کافی برای قرار دادن دست ها و وسایل روی میز، یک طاقچه و یا طبقه برای نگهداری وسایل داشته باشد.

کیفیت فاکتور بسیار مهم دیگری در این محصول می باشد. در صورت استفاده در کتابخانه های عمومی به طور مکرر و روزانه از این میز استفاده می شود و ممکن است بعضی از استفاده کننده گان با کمی شیطنت وزن خود را نیز رو میز قراردهند. در صورتی که میز مطالعه مانع دار از استحکام بالایی برخوردار نباشد پس از مدتی دچار آسیب شده و شما نیاز به خرید مجدد یک میز پیدا میکنید.

 

دسترسی سریع: خرید میز مطالعه مانع دار یک نفره

میز مطالعه مانع دار تک نفره

میز کتابخانه تک نفره – میز حائل دار – میز مطالعه

۲-زیبایی و رنگ با کیفیت در یک میز بسیار مهم است!

میز مطالعه مانع دار از جنس چوب طبیعی می باشد که در حالت اولیه اصطلاحا خام و بدون رنگ است. در برش هایی اولیه و نجاری توجه به ریزه کاری ها موجب زیبایی دوچندان محصول می شود.

این میز ها معمولا در بعضی قسمتها مثل پایه ها و یا کل صندلی نیاز به پاشش رنگ بر روی چوب خام برشکاری شده دارند. یک رنگ باکیفیت که به درستی روی محصول پاشیده شده باشد پس از مدت زمان طولانی همچنان مثل روز اول روی میز باقی می ماند و لی میز های رده پایین و بیکفیت پس از مدت زمان کوتاهی استفاده دچار رنگ پریدگی می شوند که این مورد از زیبایی میز در حال استفاده به شدت کم میکند.

بنابرین زیبایی و رنگ مناسب دومین مورد از ۵ ویژگی میز مطالعه کتابخانه تاثیر گزار در خرید شما می باشد.

 

دسترسی سریع: میز مطالعه مانع دار دو نفره

میز مطالعه مانع دار 2 نفره

 

۳- هر میز به یک صندلی نیاز دارد …

به جز میز های زمینی که هنگام کار با آن ها فرد روی زمین می نشیند و نیاز به صندلی ندارد، در تمامی حالت های میز اعم از اداری، مطالعه، تحریر و … نیاز به صندلی وجود دارد. میز های مطالعه مانع دار نیز از این قضیه مستثنا نیستند. در استفاده شخصی از این محصول افراد می توانند صندلی های متفاوتی استفاده کنند. ولی چه در حالت انفرادی و مخصوصا در حالت استفاده گروهی بهتر است که صندلی ست با میز باشد. یعنی یک صندلی با همان جنس میز، همان رنگ بندی و استحکام بالا. موارد دیگری نشیمن و تکیه گاه راحت نیز از دیگر ویژگی های یک صندلی مطالعه چوبی مناسب است.

شاید این مورد از ۵ ویژگی میز مطالعه کتابخانه به طور مستقیم مربوط به خود میز نباشد ولی در خرید شما تاثیر بسیار بالایی دارد.

 

دسترسی سریع: صندلی مطالعه چوبی کف تشک چرم

صندلی مطالعه چوبی کف تشک

 

۴- تنوع در تولید مدل های مختلف

میز های مطالعه در حالت استفاده شخصی معمولا به صورت تک نفره استفاده می شوند ولی در کتابخانه ها و سالن های مطالعه بسته به نیاز ممکن است مدل های دو نفره، چهار نفره و یا میز مطالعه بدون مانع، مورد درخواست باشد. حتی ممکن است شما بخشی از سالن مطالعه را با یکی از این مدل ها تجهیز کنید ولی پس از مدتی نیاز به تجهیز بخش دیگری از سالن با مدل دیگر باشد. پس بهتر است میز مطالعه ای که خرید می کنید تنوع در مدل داشته باشد که به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

چهارمین مورد از ۵ ویژگی میز مطالعه کتابخانه نیز بیان شد.

 

دسترسی سریع: خرید میز مطالعه مانع دار ۴ نفره

میز مطالعه مانع دار 2 نفره

 

۵- از برندی مطمئن خرید کنید …

ممکن است شما به دلایل مختلف قصد خرید هر یک از مدل های میز مطالعه مانع دار کتابخانه را با ابعاد متفاوت داشته باشد. مثلا بخواهید طول میز کمتر شود، یا ارتفاع بیشتر و یا ارتفاع مانع کمتر شود و … . یک تولید کننده ماهر و با سابقه باید بتواند (در صورتی که از لحاظ فنی و ساختاری ایرادی به محصول وارد نشود) این امور را انجام دهد.

نکته: شما در خصوص تغییر در هر یک از ویژگی های میز و صندلی مطالعه می توانید با پشتیبانی وربانا در ارتباط باشید.

 

پنجمین مورد از ۵ ویژگی میز مطالعه کتابخانه مربوط به ویژگی های ساختاری میز نیست ولی شاید مهم ترین مورد باشد که تمامی موارد دیگر به آن بستگی دارند.

امکان دارد شما تعدادی از یکی از مدل ها خرید کنید. به دلایل دیگری چند ماه یا چند سال بعد قصد خرید تعداد دیگری میز داشته باشید. اگر از فروشنده نامعتبر خرید کرده باشید مجبورید به دنبال مرکز جدیدی برای خرید باشید که باعث هماهنگ و ست نبودن مدل های قبلی با مدل جدید می شود. اما برندی که سالیان طولانی در این زمینه فعالیت دارد به احتمال بسیار زیاد چند سال پس از خرید فعلی شما نیز همچنان به تولید خود ادامه می دهد.

در یک حالت دیگر شما قبلا تعدادی میز مطالعه مانع دار و یا صندلی مطالعه چوبی خرید کرده اید. پس از گذشت مدت زمانی به هر دلیلی آسیبی به محصول وارد می شود. مثلا یکی از پایه ها به دلیل فشار آوردن وزن خیلی بالا دچار ترک شده یا روکش چرم صندلی آسیب می بیند. شما در این حالت نیاز به دریافت پشتیبانی از شرکت تولید کننده محصول دارید. اگر از یک مرکز نامعتبر خرید کنید یا کلا نمیتوانید پشتیبانی مناسبی دریافت کنید و یا باید مدت زمان زیادی را برای دریافت خدمات صرف کنید.

اگر از یک مرکز معتبر خرید کنید میتوانید به راحتی مشاوره و یا خدمات مد نظر را دریافت کنید. پس به طور خلاصه پنچمین مورد از ۵ ویژگی میز مطالعه کتابخانه به این موضوع میپردازد که انتخاب تولید کننده و فروشنده معتبر بسیار در این زمینه مهم و حائز اهمیت است.

 

جمع بندی

در این مقاله به بیان ۵ ویژگی میز مطالعه کتابخانه که هنگام خرید باید به آن ها توجه کرد. حتما نکته های دیگری نیز وجود دارد که رعایت آن ها نیز به بهتر و سودمند شدن خرید شما کمک می‌کنند.

الزام حتمی به رعایت تمامی ۵ نکته گفته شده در مقاله بالا وجود ندارد ولی هر چقدر بیشتر در خرید بتوانید نکات گفته شده را رعایت کنید، خرید و تجربه ی مفید تری خواهید داشت.

وربانا ارائه کننده انواع میز و صندلی مطالعه مانع دار مخصوص کتابخانه چوبی با سابقه طولانی و گارانتی ۳۶ ماهه و ۷۲ ماه خدمات پس از فروش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *